Sprzedawca - Stylista
  • Wąbrzeźno
Wąbrzeźno, Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie, Polska
Villaro
28. 9. 2024

VILLARO - Producent odzieży męskiej (codziennej i okolicznościowej) z własną siecią salonów sprzedaży – poszukuje kreatywnej, gotowej na nowe wyzwania i zorientowanej na wyniki osoby, na stanowisko – Doradca Klienta - Salon Firmowy

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta: doradztwo w doborze ubioru odpowiedniego na różne okazje oraz zgodnego z typem sylwetki klienta.
  • Reprezentowanie marki: pozytywne przedstawianie firmy i rozwijanie profesjonalnego wizerunku doradcy.
  • Zarządzanie towarem: dbałość o ekspozycję produktów, zamawianie, przyjmowanie oraz inwentaryzacja.
  • Obsługa kasy: praca z kasą fiskalną i terminalami płatniczymi.
  • Realizacja celów sprzedażowych.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w roli doradcy klienta.
  • Zaangażowanie i determinacja w realizacji celów.
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
  • Życzliwość i cierpliwość.
  • Kreatywność i zainteresowanie najnowszymi trendami modowymi.

Co zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie składa się z podstawy i premii zależnej od wyników sprzedażowych.
  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Rabaty pracownicze.

W ramach kontroli jakości obsługi, wszystkie osoby zatrudnione są objęte programem Tajemniczego Klienta.

  • Praca Wąbrzeźno
  • Sprzedawca Wąbrzeźno
  • Wąbrzeźno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392