Sprzedawca/stylista do salonu z modą damską MAKALU (praca dodatkowa)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Makalu Fashion Sp. z o.o. Sp. K.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich zadań będzie należało m.in:

  • Przyjazna obsługa klientek w oparciu o standardy Makalu

  • Prace pomocnicze - układanie kolekcji

  • Dbałość o wizerunek Salonu Obsługa

  • programu komputerowego

WYMAGANIA:

Jeśli:

  • lubisz ludzi, z łatwością nawiązujesz kontakty oraz budujesz pozytywne relacje

  • kochasz modę zaangażowanie i odpowiedzialność to Twoje mocne strony

  • masz gotowość na rozwój umiejętności z zakresu stylizacji i obsługi klientki

  • szukasz pracy dodatkowej, w niepełnym wymiarze czasu pracy, uczysz się lub studiujesz

Dołącz do nas!

Mile widziane doświadczenie w branży modowej lub sprzedaży detalicznej.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • stabilny i bezpieczny rozwój zawodowy w polskiej firmie

  • rozwój w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, VM

  • miłą atmosferę pracy

  • elastyczny grafik

  • Praca Warszawa
  • Stylista Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055