Sprzedawca/stylista do salonu z modą damską MAKALU
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Makalu Fashion Sp. z o.o. Sp. K.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjazna obsługa klientek w oparciu o standardy Makalu
  • Dbałość o wizerunek i wyniki Salonu
  • Obsługa programu komputerowego

WYMAGANIA:

Aplikuj, jeśli:

  • lubisz ludzi, z łatwością nawiązujesz kontakty oraz budujesz pozytywne relacje
  • kochasz modę
  • zaangażowanie i odpowiedzialność to Twoje mocne strony
  • jesteś gotowa na rozwój umiejętności z zakresu stylizacji i obsługi klientki

OFERUJEMY:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilny i bezpieczny rozwój zawodowy w polskiej firmie
  • atrakcyjne zarobki w oparciu o rozbudowany system motywacyjny (premie, konkursy)
  • rozwój w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, VM
  • strój służbowy z bieżącej kolekcji Makalu
  • miłą atmosferę pracy

  • Praca Wrocław
  • Stylista Wrocław
  • Sprzedawca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132