SPRZEDAWCA STOISKA TRADYCYJNEGO (LADA MIĘSNA)
  • Rzeszów
Rzeszów, Okulickiego 20, 35-222 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
RESZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 10. 2024
od 4 400 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Wymagania:
•Wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie),
•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
•Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
•Gotowość do pracy zmianowej,
•Sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,
•Rzetelność i zaangażowanie.
Zakres obowiązków:
•Obsługa Klienta,
•Wykładanie towaru,
•Dbanie o estetykę stanowiska pracy.

Inne wymagania
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system premiowy,
- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
- Dofinansowanie karty Multisport,
- Program rabatowy,
- Bony/Paczki świąteczne.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze branżowe

  • Praca Rzeszów
  • Sprzedawca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183