Sprzedawca / Sprzedawczyni
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
AB FOTO Sp. z o.o.
28. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów w sklepie AB Foto
  • realizacja celów sprzedażowych
  • wykonywanie i obróbka zdjęć do dokumentów
  • współpraca ze sklepem internetowym

Nasze wymagania

  • nastawienie na aktywną sprzedaż
  • samodzielność i nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • podstawowa (lub pogłębiona) wiedza z zakresu sprzętu foto i fotografii
  • fotografia może być Twoim hobby lub może robisz zdjęcia zawodowo, ale wiedza na polu foto jest konieczna, jeżeli chcesz pracować w salonie AB FOTO. Nie zapomnij opisać tej kwestii w CV

To oferujemy

  • atrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub realizacja umowy-zlecenia)
  • elastyczność w kwestii planu pracy
  • możliwość korzystania ze szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • stabilne wynagrodzenie powiązane z systemem premiowym opartym o wyniki pracy

  • Praca Wrocław
  • Sprzedawca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584