Sprzedawca Samochodów Używanych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Chylińscy sp z o.o.
7. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów detalicznych + MŚP
  • podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • budowanie i prowadzenie bazy danych w CRM
  • sprzedaż produktów finansowych VWFS
  • ukierunkowanie na realizację celów ilościowych i jakościowych
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • znajomość rynku motoryzacyjnego
  • kreatywność i zaangażowanie
  • wysokie kompetencje sprzedażowe
  • łatwość w nawiązywaniu relacji
  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
  • wykształcenie minimum średnie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • chęć zarejestrowania jednoosobowej działalności gospodarczej (umowa B2B)

To oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się marce
  • umowa współpracy B2B
  • atrakcyjne i progresywne wynagrodzenie ściśle powiązane z realizacją celów
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i sprzedażowych
  • niezbędne narzędzia pracy

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Jeżeli jesteś pasjonatem motoryzacji, chcesz realizować swoje marzenia i marzenia naszych Klientów dołącz do naszego zespołu, zostań jednym z nas, oferujemy Ci pracę na stanowisku:

Sprzedawcy Samochodów Używanych.

  • Praca Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080