Sprzedawca Samochodów Używanych
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Nazaruk Service Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż samochodów używanych
  • samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, ofertowanie)
  • zarządzanie bazą klientów oraz realizacja standardów sprzedaży
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz podpisywanie umów
  • podejmowanie aktywnych starań w celu przeprowadzenia procesu sprzedaży oraz stałe monitorowanie i raportowanie własnej skuteczności

Nasze wymagania

  • wysoka motywacja oraz chęć rozwoju osobistego
  • kreatywność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • nastawienie na realizację celów
  • wiedza motoryzacyjna
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik
  • kartę sportową

  • Praca Lublin
  • Sprzedawca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055