Sprzedawca Punkt Cukierniczo - Piekarniczy Twój Market
  • Przeźmierowo
wielkopolskie, Przeźmierowo, wielkopolskie, Polska
Twój Market
27. 9. 2024

Obowiązki

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów,
  • Utrzymanie porządku w punkcie sprzedaży,
  • Przyjmowanie oraz wykładanie towaru,
  • Bieżąca obsługa klientów,
  • Obsługa stanowiska kasowego,
  • Obsługa stanowiska cukierniczego,
  • Wprowadzanie faktur do systemu.

Wymagania

  • Chęć długotrwałej współpracy,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,
  • Dokładność, zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej,
  • Mile widziana gotowość do odbycia 2-tygodniowego szkolenia poza miejscem zamieszkania.

Oferujemy

  • Praca wielkopolskie
  • Sprzedawca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210