Sprzedawca/ Pracownik Małej Gastronomii [WARSZAWA ul. Podskarbińska]
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
MS SERVICES Sp. z o.o.
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu jako Sprzedawca/ Pracownik Małej Gastronomii  !

Lokalizacja: ul. Podskarbińska, Warszawa

Zadania:

  • Zapewnienie stałej dostępności pieczywa na półkach.
  • Ekspozycja produktów zgodnie z wytycznymi planogramu.
  • Dbanie o cenówki oraz ich aktualizację.
  • Wypiek pieczywa zgodnie z najwyższymi standardami jakości i parametrami producenta.
  • Aktywne promowanie produktów z kategorii bake-off wśród klientów.
  • Doradztwo klientom przy wyborze odpowiedniego pieczywa zgodnie z ich potrzebami.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • Rzetelność i punktualność
  • Umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi i planogramami
  • Dbałość o detale, higienę i wysokie standardy pracy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami lub jako piekarz.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.
  • Pracę w wymiarze 60-80h lub 160h (praca zmianowa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym - Podstawa  35 zł brutto godzina oraz premia 3 zł brutto do godziny
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych.
  • Pracę w dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze.

  • Praca Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584