Sprzedawca na wyspie handlowej
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
KarDor Karolina Mroczyńska
15. 9. 2024

Poszukujemy do pracy na stanowisko sprzedawca na wyspie handlowej w okresie zimowym. Praca od końcówki października do końca grudnia.
Miejsce pracy: CH Focus
Nasze wymagania:
- komunikatywność
- dyspozycyjność od poniedziałku do soboty
- rzetelność oraz lojalność
- bezproblemowe nawiązywanie relacji z klientami
- pewność siebie
- wysoka kultura osobista
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- doświadczenie w handlu mile widziane
Zakres obowiązków:
- aktywna sprzedaż naszego asortymentu (czapki, szale, kominy, rękawiczki, zestawy, skarpetki oraz torebki damskie)
- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
- wykładanie towaru na wyspie
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy
Oferujemy:
- umowę o pracę na cały etat lub 1/2 etatu lub umowa zlecenie
- nabycie doświadczenia w handlu
- atrakcyjną zniżkę na zakupy naszego asortymentu
- upominek na święta :)
W skrócie: poszukujemy osoby energiczne, ambitne i mega wygadane, które nie spędzają jedynie czasu z nosem w telefonie. Oczekujemy mega zaangażowania w sprzedaż oraz realizacji stawianych przez nas celów sprzedażowych.

  • Praca Bydgoszcz
  • Sprzedawca Bydgoszcz
  • Pracownik na wysokościach Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584