Sprzedawca na Stoisku Mięsnym / Продавець у мясному відділі
  • Cegłów
Cegłów, Cegłów, mazowieckie, Polska
Stokrotka Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Sprzedawca na Stoisku Mięsnym / Продавець у м'ясному відділі

4246382

Obowiązki

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb
  • Karta zakupowa z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Bonus urlopowy
  • Szkolenia e-learningowe, stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
  • Realna szansa rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego

Wymagania

  • Стабільне працевлаштування на підставі трудового договору
  • Завжди вчасна оплата праці
  • Робота на повний робочий день з урахуванням ваших потреб
  • Картка на покупки на свята
  • Приваблива програма страхування життя
  • Співфінансування спортивної картки Fit Profit
  • Електронне навчання та навчання на робочому місці та впровадження під керівництвом куратора
  • Реальна можливість для розвитку та просування – близько 80% нашого управлінського персоналу – співробітники з власного колективу

Oferujemy

  • Profesjonalna obsługa klientów na stoisku
  • Prawidłowa ekspozycja i zatowarowanie lady serwisowej
  • Dbałość o jakość towaru, prawidłowe oznaczenia i terminy ważności
  • Utrzymanie standardów czystości

Źródło: Stokrotka/Praca

  • Praca Cegłów
  • Sprzedawca Cegłów
  • Cegłów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851