Sprzedawca na Stacji Paliw Shell
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
PZM OZDG SP. Z O.O.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY OZDG Spółka z o.o.
81-314 Gdynia, ul. Pomorska 50a
Miejsce pracy:
Stacja Paliw Shell
Polski Związek Motorowy O.Z.D.G. Sp. z o.o.
Olsztyn, ul. Sielska 5
Opis oferty pracy:
Stanowisko:
Sprzedawca na Stacji Paliw
Zakres obowiązków:
Fachowa obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie z obowiązującymi standardami; Obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami; Aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych; Dbanie o estetykę i porządek w miejscu pracy; Dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;
Wymagania:
Wykształcenie średnie lub zawodowe;
Gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym w równoważnym systemie czasu pracy (praca również w godzinach nocnych); umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych;
uczciwość i lojalność;
kultura osobista;
mile widziane doświadczenie w pracy w branży obrotu paliwami płynnymi lub w handlu detalicznym;
dyspozycyjność,
gotowość do pracy w systemie zmianowym;
aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub umowa zlecenie); Wynagrodzenie - do ustalenia w trakcie rekrutacji; Możliwość dalszego rozwoju zawodowego; Szkolenia finansowane przez pracodawcę; Stabilność zatrudnienia;
Wymagane dokumenty:
CV
Klauzula:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (RODO)"
Obowiązek informacyjny w celu REKRUTACJI:
W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach jest Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o. o. z siedzibą w Gdyni, ul. Pomorska 50A.

  • Praca Olsztyn
  • Pracownik na wysokościach Olsztyn
  • Sprzedawca Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080