Sprzedawca na dziale mięs i wędlin
  • Andrychów
Andrychów, Andrychów, Małopolskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Odbiór i wykładanie towaru
  • Kontrola towaru, pilnowanie dat przydatności
  • Dbanie o ekspozycję mięs oraz wędlin
  • Obsługa krajalnicy
  • Odbiór towaru pod kątem ilościowym oraz jakościowym

WYMAGANIA:
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku mięso wędliniarskim o długości od 6 metrów lub na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Dyspozycyjność do pracy z harmonogramem od poniedziałku do soboty w systemie dwuzmianowym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub chęć jej wyrobienia

OFERUJEMY:
  • Wsparcie i opiekę Koordynatora Adecco na wszystkich etapach rekrutacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w strukturach klienta w rodzinnej firmie
  • Pracę w systemie dwu zmianowym od poniedziałku do soboty (zgodnie z harmonogramem)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny pakiet Benefitów: Karta Sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie.
  • Bony oraz kartę lojalnościową Leviatan
  • Miejsce pracy - Roczyny (obok miejscowości Andrychów)

  • Praca Andrychów
  • Sprzedawca Andrychów
  • Andrychów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064