Sprzedawca maszyn do sitodruku
  • Bielsk Podlaski
Bielsk Podlaski, Bielsk Podlaski, Podlaskie, Polska
Anatol Sp.z o.o.
26. 9. 2024

Firma Anatol Sp. z o.o. jest liderem w produkcji automatycznych maszyn do sitodruku, ciągle się rozwijamy i idziemy do przodu. Jeśli cenisz sobie otwartość i miłą atmosferę w pracy, a także szukasz stabilnej pracy przynoszącej nowe wyzwania, prześlij nam swoje CV!
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży maszyn automatycznych.
Ogólny zakres obowiązków:
- sprzedaż produktów firmy na podległym regionie w oparciu o wyznaczone cele sprzedażowe
- utrzymywanie pozytywnych relacji z dealerami/klientami
- przygotowywanie oferty handlowej
- raportowanie wyników
Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży technicznej)
- operatywność i nastawienie na realizację założonych celów sprzedażowych
- umiejętność nawiązywania relacji z kontrahentami
- prawo jazdy kategorii B
- znajomość języka angielskiego mile widziana
Oferujemy:
- pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika
- samochód i laptop służbowy
- praca w godzinach 9 – 17
- umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem stałym wspartym premią
- energiczny zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony
Atrakcyjne wynagrodzenie
Harmonogram:
8 godzin dziennie
Rodzaje wynagrodzenia dodatkowego:
Premia za wyniki pracy
Świadczenia dodatkowe:
Ubezpieczenie na życie
Miejsce pracy: Stacjonarna

  • Praca Bielsk Podlaski
  • Sprzedawca Bielsk Podlaski
  • Operator maszyn Bielsk Podlaski
  • Bielsk Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836