Sprzedawca-Magazynier Wieliczka-INTER-TEAM
  • Wieliczka
Wieliczka, Wieliczka, Polska
Inter-Team Sp. z o.o.
19. 10. 2024

Zakres obowiązków:  • Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych z oferty firmy.  • Bezpośrednia obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami.  • Wystawianie dokumentów sprzedaży.  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.  • Pomoc w pracach magazynowych.
Oczekujemy:  • Prawo jazdy kat.B.  • Dobrej organizacji pracy własnej.  • Systematyczności oraz dokładności.  • Umiejętności pracy w zespole.  • Komunikatywności.  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:  • Stabilne zatrudnienie.  • Pakiet świadczeń pozapłacowych/socjalnych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego).  • Możliwość rozwoju zawodowego.  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków.  • Przyjazną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

  • Praca Wieliczka
  • Sprzedawca Wieliczki
  • Sprzedawca Wieliczka
  • Magazynier Wieliczki
  • Magazynier Wieliczka
  • Wieliczka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776