Sprzedawca - Magazynier Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A.
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
POLNIX Sp.j.
6. 4. 2024

Firma Polnix Sp. J. od 1990r. specjalizuje się w projektowaniu i dystrybucji wszelkiego rodzaju osłon i donic do wnętrz, ogrodów, na balkony i tarasy. Jesteśmy nowoczesnym, dynamicznym przedsiębiorstwem i solidnym partnerem handlowym. W Polsce posiadamy kilka prężnie działających punktów sprzedaży, zatrudniając odpowiedzialnych pracowników. Jednym z oddziałów jest nasz punkt sprzedaży na Giełdzie Kwiatowej w Gdańsku.

Poszukujemy uczciwej i odpowiedzialnej osoby do pracy na naszym punkcie sprzedażowym na Pomorskim Hurtowym Centrum Rolno-Spożywczym S.A. w Gdańsku.

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta,
  • sprzedaż towarów,
  • przyjmowanie dostaw,
  • rozładunek towarów,
  • rozkładanie towarów na półkach.

Wymagania:

  • odpowiedzialność,
  • uczciwość,
  • komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie w handlu.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz od poniedziałku do piątku w godz. 5.00 - 11.00, sobota 5.00-10.00,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, z odprowadzanymi składkami ZUS i podatkiem, umowa o pracę na czas nieokreślony po zakończeniu okresu próbnego (decyzja kierownika),
  • wypłata - podstawa plus prowizja od sprzedaży ok 6.000-7.000 zł brutto,
  • możliwość dołączenia do pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej.

  • Praca Gdańsk
  • Sprzedawca gdański
  • Sprzedawca Starogard Gdański
  • Sprzedawca Nowy Dwór Gdański
  • Sprzedawca Pruszcz Gdański
  • Sprzedawca Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864