Sprzedawca- Magazynier
  • Międzyrzec Podlaski
Międzyrzec Podlaski, Międzyrzec Podlaski, lubelskie, Polska
Apis Sp.z o.o. Grupa SBS
27. 4. 2024

APIS sp. z o.o Grupa SBS Ujrzanów k. SiedlecJedna z największych sieci sprzedaży artykułów instalacyjno - sanitarnych, grzewczych oraz wyposażenia łazienek i wnętrz poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:SPRZEDAWCA- MAGAZYNIER - Oddział Międzyrzec Podlaski

Obowiązki

  • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów
  • gospodarowanie zasobami magazynowymi
  • aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
  • dbanie o jakość ekspozycji towarów

Wymagania

  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • terminowe i adekwatne do wykonanej pracy wynagrodzenie
  • premię uzależnioną od wyników sklepu
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dodatkowym atutem będą:
  • - znajomość branży instalacyjno- sanitarnej, grzewczej oraz wyposażenia łazienek i wnętrz
  • - obsługa programów Comarch ERP, WMS
  • - uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi i podnośnikowymi

  • Praca Międzyrzec Podlaski
  • Sprzedawca Międzyrzec Podlaski
  • Magazynier Międzyrzec Podlaski
  • Międzyrzec Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749