Sprzedawca LOTTO Pobierowo
  • Rewal
Rewal, Rewal, zachodniopomorskie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
2. 5. 2024

2867

Obowiązki

  • aktywnie sprzedawał produkty LOTTO,
  • zapewniał wysoką jakość obsługi klienta zgodnie ze standardami obsługi klienta,
  • osiągał wskaźniki sprzedażowe,
  • wypłacał wygrane zgodnie z regulaminami gier i loterii,
  • dbał o utrzymanie właściwej wizualizacji kolektury oraz ekspozycji materiałów reklamowych i informacyjnych oraz porządku w punkcie sprzedaży.

Wymagania

  • masz doświadczenie w obsłudze klienta i znasz standardy obsługi klienta (mile widziane),
  • posiadasz nienaganną opinię,
  • posługujesz się językiem polskim w stopniu wystarczającym do obsługi klientów,
  • jesteś odpowiedzialny i rzetelny,
  • umiesz współpracować z ludźmi i łatwo nawiązujesz kontakt z innymi.

Oferujemy

  • system wynagrodzenia prowizyjnego,
  • szkolenie wstępne przygotowujące do sprzedaży produktów LOTTO,
  • umowę zlecenie w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość udziału w konkursach sprzedażowych i programach motywacyjnych,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych z zakresu sprzedaży poprzez szkolenia.

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Rewal
  • Sprzedawca Rewal
  • Rewal - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692