Sprzedawca/kasjer na wyspie handlowej
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Patrycja
6. 6. 2024

Firma specjalizująca się sprzedażą produktów i dóbr lokalnych prowadzi nabór na stanowisko: Sprzedawca/kasjer na wyspie handlowej.
Miejsce odbywania stażu: Lublin – dwie lokalizacje
Zapraszamy osoby spełniające wszystkie poniższe wymagania:
• posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• pozostające bez zatrudnienia,
• pozostające w wieku aktywności zawodowej (kobiety 60 lat, mężczyźni 65 lat),
• zamieszkujące na terenie województwo lubelskiego.
Obowiązki:
• obsługa klienta,
• obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,
• prezentowanie produktów,
• doradzanie.
• mile widziana znajomość języka angielskiego.
Zapewniamy:
• stypendium stażowe w wysokości 2294,99 (brutto)/mies.
• zwrot kosztów dojazdu,
• możliwość zatrudnienia po odbytym stażu.
Dodatkowo przed podjęciem stażu oferujemy profesjonalne, płatne szkolenie z zakresu obsługi klienta.
Oferujemy też wsparcie m. in. doradcy zawodowego, psychologa, prawnika, pośrednika pracy, a także wsparcie w uzyskaniu i utrzymaniu zatrudnienia.
Prosimy o zgłoszenia za pośrednictwem formularza lub kontaktu telefonicznego pod numerem: 570 122 110.
Działanie realizowane w ramach projektu pn. „Klucz do sukcesu II” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  • Praca Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Sprzedawca Lublin
  • Kasjer Lublin
  • Kasjer biletowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696