Sprzedawca/kasjer-ka Cukiernia Sowa Auchan ul. Szczęśliwa 3
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Cukiernia Sowa sp. z o.o.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa klienta, czyli sprzedaż, przygotowywanie napojów i porcjowanie ciast, pakowanie naszych pyszności i wydawanie zamówień, a także dbanie o porządek w miejscu pracy.

WYMAGANIA:

Na czym nam zależy?

  • gotowości do pracy II-zmianowej (również w weekendy - nie wszystkie) 5 dni w tygodniu

  • dobrej organizacji pracy

  • zaangażowaniu

  • orzeczeniu do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • staranności i dbałości o standardy

  • mile widziane będzie doświadczenie w gastronomii i obsługa kasy fiskalne

OFERUJEMY:

Na co możesz liczyć?

  • szkolenia i wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, cały etat, na początek krótka umowa zlecenie

  • wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy

  • dla stałych pracowników przygotowaliśmy liczne benefity, m.in. pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • a także pakiet socjalny (karty Pluxee - dawne Sodexo, talony świąteczne, dopłaty do Multisport i OK-System)

  • wyjazdy i imprezy integracyjne

  • nie mamy owocowych czwartków, ale mamy pod ręką inne specjały ;)

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, wyślij CV przez nasz formularz już dziś.

Czekamy na Ciebie!

  • Praca Gdańsk
  • Sprzedawca gdański
  • Sprzedawca Starogard Gdański
  • Sprzedawca Nowy Dwór Gdański
  • Sprzedawca Pruszcz Gdański
  • Sprzedawca Gdańsk
  • Kasjer gdański
  • Kasjer Starogard Gdański
  • Kasjer Nowy Dwór Gdański
  • Kasjer Pruszcz Gdański
  • Kasjer Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864