SPRZEDAWCA - KASJER
  • Katowice
Katowice, Obroki 107, 40-833 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
ORZEŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 3. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- Zakres obowiązków:
1. Praca przy obsłudze kasy,
2. Obsługa Klienta.
- Pracodawca oferuje:
1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
2. Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
3. Opieka medyczna
4. Perspektywa rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
5. Wynagrodzenie od 4 500,00 zł brutto, atrakcyjny system premiowy w zależności od posiadanych kwalifikacji
- Praca po 8 godzin dziennie w godzinach: 5:00-15:00.

Inne wymagania
Wymagania:
1. Wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie),
2. Znajomość rynku artykułów spożywczych,
3. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
4. Mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
5. Gotowość do pracy zmianowej,
6. Sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,
7. Rzetelność i zaangażowanie.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Katowice
  • Sprzedawca Katowice
  • Kasjer Katowice
  • Kasjer biletowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179