SPRZEDAWCA / KASJER
  • Kozienice
Kozienice, Nowy Świat 21a, 26-900 Kozienice, powiat: kozienicki, woj: mazowieckie
PIOTR KUTYŁA
12. 10. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

akie będą Twoje zadania:
wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję
przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta
dbanie o świeżość i jakość naszych produktów, m.in. poprzez kontrolę terminów przydatności do sprzedaży
dbanie o właściwą gospodarkę towarową .
obsługa sklepu internetowego
dbanie o czystość w obiekcie -sala sprzedaży /magazyn
wysyłki paczek -kontakty z kurierami

Inne wymagania
[Inne : znajomości podstawowych zasad obsługi klienta
energicznej i przyjaznej osobowości
sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków
umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientami
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
wykształcenie średnie ogrodnicze lub rolnicze
obsługa programu subiekt GT mile widziana

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie branżowe

  • Praca Kozienice
  • Sprzedawca Kozienice
  • Kasjer Kozienice
  • Kozienice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849