Sprzedawca - Fizjoterapeuta w sklepie medycznym
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
GAMMAMEDICA sp. z o.o.
27. 5. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów sklepu medycznego
  • Profesjonalny dobór zaopatrzenia medycznego
  • Kontrolowanie stanu asortymentu
  • Obsługa sprzedaży wysyłkowej
  • Współpraca z pozostałymi działami

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku fizjoterapia (lub innym kierunku medycznym)
  • Dyspozycyjność w godzinach otwarcia sklepu (od poniedziałku do piątku 8-16 lub 9-17)
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym

To oferujemy

  • Umowę zlecenia (z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym)
  • Pełne szkolenie stanowiskowe z obsługi klienta i asortymentu sklepu
  • Wsparcie doświadczonego pracownika w okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i rodzaju umowy

O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów, których połączyła chęć pomocy innym. W trakcie naszej pracy w placówkach medycznych szybko zauważyliśmy, że dobrze dobrane ortezy są przez pacjentów chętniej wykorzystywane, a czas ich powrotu do zdrowia niejednokrotnie krótszy i bardziej komfortowy. Niestety bardzo często zdarzało się, że pacjenci nie byli nawet świadomi, że taka forma wsparcia leczenia jest możliwa, a już bardzo niewiele osób zdawało sobie sprawę, że w wielu przypadkach mogą liczyć na finansowanie ze środków publicznych.

W wyniku wspomnianych obserwacji podjęliśmy decyzję o stworzeniu przyjaznego miejsca, w którym pacjenci będą mogli łatwo i szybko zaopatrzyć się w sprzęt najwyższej jakości. Bez czekania i zbędnych formalności, ponieważ w przypadku służby zdrowia, wydłużanie procesu leczenia działa wyjątkowo niekorzystnie, a w szczególności dla osób cierpiących.

W ten sposób powstała GammaMedica – firma, której priorytetem jest zaproponowanie Klientom nowoczesnych rozwiązań i prezentowanie możliwości współczesnego sprzętu medycznego. Naszym celem jest pełna satysfakcja pacjenta z jakości nabytych produktów.

Działalność stacjonarną rozpoczęliśmy w 2018 roku. Doświadczenie, zdobyte w placówkach ochrony zdrowia, zaowocowało praktyczną wiedzą, którą wykorzystujemy w dobieraniu zaopatrzenia dla naszych klientów. We współpracy z klientami-seniorami kładziemy duży nacisk, aby już przy pierwszym kontakcie umieć zaspokoić potrzeby pacjenta, których być może sam nie był świadomy.

Od samego początku konsekwentnie budujemy silną pozycję na lokalnym rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Przykładamy dużą uwagę na obsługę klienta, którego potrzeby często są o wiele bardziej złożone, niż sam zakup produktu. Nasz personel zawsze stara się odpowiednio pomóc w trakcie całego procesu zakupu od samego doradztwa, przez konfigurację sprzętu, wsparcia w kwestii prawno-administracyjnych na transporcie kończąc. Ponadto przez cały czas służymy wsparciem serwisowe dla naszych Klientów.

Od 2020 roku konsekwentnie rozwijamy się w branży e-commerce, nieustannie zdobywając kolejne cenne doświadczenie i zaufanie nowych klientów.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez GAMMAMEDICA sp. z o.o. z siedzibą w: Malborska 130, 30-624 Kraków (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: stanislaw.olejarczuk@gamma-medica.pl.

  • Praca Kraków
  • Fizjoterapeuta Kraków
  • Sprzedawca Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064