Sprzedawca - Fizjoterapeuta
  • Tarnow
Tarnów, Tarnow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Brand Vital Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Tarnów

Twój zakres obowiązków

- Obsługa Klientów w zakresie doboru i sprzedaży produktów medycznych znajdujących się w ofercie firmy

- Wynajem produktów medycznych

- Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane w dziedzinie związanej ze znajomością ciała ludzkiego (fizjoterapia, technik farmaceutyczny, inżynier biomedyczny itp.)
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Samodzielność
  • Nastawienie na wyniki
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

- Umowę o pracę.

- System wynagrodzeń oparty w części na wynikach pracy.

- Szkolenia wewnętrzne.

- Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, w tym finansujemy na mocy porozumienia stron szkolenie zawodowe i egzamin, na mocy którego pracownik uzyskuje kwalifikacje rynnowe w zakresie: „Zaopatrywanie w sklepach w wyroby medyczne produkowane seryjnie”.

- Zakwaterowanie i zwrot kosztów podróży podczas organizowanych szkoleń.

- Samodzielną pracę w kilkuosobowym zespole.

- Nowoczesną strukturę i koncepcję pracy.

Pierwsze 2-3 miesiące – szkolenie w oddziale w Krakowie pod nadzorem kierownika regionalnego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą: www.brandvital.eu

O nas

Firma Brand Vital Poland Sp. z o.o. świadcząca usługi na rynku medycznym (sklepy medyczne) zamierza otworzyć nowy oddział w Tarnowie i poszukuje osób pracy na stanowisku: Sprzedawca w sklepie medycznym.

  • Praca Tarnów
  • Fizjoterapeuta Tarnów
  • Sprzedawca Tarnów Opolski
  • Sprzedawca Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690