SPRZEDAWCA
  • Warszawa
SPRZEDAWCA
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż pieczywa i wyrobów cukierniczych w nowym punkcie usługowym w Warszawie
  • obsługa kasy z ekranem dotykowym
  • obsługa i przyjmowanie zamówień od klientów
  • sprzątanie i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne
  • komunikatywność, otwartość, dynamiczność
  • mile widziane doświadczenie w handlu/ sprzedaży
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14-14-22) oraz w weekendy

Oferujemy:

  • pracę w nowym punkcie cukierniczym w Warszawie!
  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + premie
  • pracę w systemie zmianowym (6-14/14-22)
  • szkolenia stanowiskowe oraz pełne wdrożenie
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • przyjazną i otwartą atmosferę w pracy

  • Praca Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228