Sprzedawca
  • Czernichów
Sprzedawca
Czernichów, Czernichów, Silesian Voivodeship, Polska
BRONOWSCY CZERNICHÓW Sp. z o.o. Sp. k.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Sprzedawca

Miejsce pracy: Czernichów (pow. żywiecki)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy,
  • Dbanie o ekspozycje towaru i wizerunek lokalu,
  • Przygotowywanie i sprawdzanie dokumentów sprzedażowych i zwrotów
  • Udział w spisie z natury
  • Współpraca z kierownikiem i właścicielami lokalu

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
  • aktualna książeczka sanepidowska,
  • sumienność i uczciwość,
  • pozytywne nastawienie do klienta,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę,
  • otwartość na szybkie zdobywanie wiedzy,
  • życzliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie w stabilnej, rodzinnej firmie,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • rabaty pracownicze,

Firma BRONOWSCY Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Sprzedawca w Czernichowie.

Stała praca na etat lub umowę zlecenie. Możliwość zatrudnienia osób uczących się w weekendy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż firmowych wyrobów piekarniczo cukierniczych, przygotowanie dokumentów sprzedażowych oraz dbanie o wygląd i wystrój lokalu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, w treści wiadomości prosimy podać stanowisko na jakie się aplikuje.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).

  • Praca Czernichów
  • Sprzedawca Czernichów
  • Czernichów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851