Sprzedawca Energii Elektrycznej i Gazu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
EDTF
24. 4. 2024

Jeśli szukasz ciekawej i rozwojowej pracy w branży energetyczej. Jeśli jesteś nastawiony na rozwój i chęć uczenia się, oraz jesteś otwarty na spotkania z klientami, to zapraszamy do współpracy.
Twój zakres obowiązków:
Sporządzanie indywidualnych ofert cenowych oraz negocjowanie warunków umowy sprzedaży. Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie kontraktów na kolejne lata. Zarządzanie współpracą z Klientami w ramach strategii sprzedaży energii elektrycznej, gazu ziemnego, usług dodatkowych oraz rozwiązań fotowoltaicznych (PV)
bieżąca analiza rynku/portfela zapewnienie najlepszej możliwej obsługi i skutecznej komunikacji systematyczne prowadzenie w systemie bazy danych aktualnych i potencjalnych Klientów
Nasze wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.
Chęć nauczenia się znajomość procesów biznesowych oraz rynku energii elektrycznej oraz gazu.
Rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne ( będą dodatkowym atutem )
Znajomość pakietu MS Office
Prawo jazdy kategorii B ( mile widziane )
Silna orientacja na realizację zadań oraz osiąganie założonych celów
Samodzielność w działaniu, systematyczność, odpowiedzialność
Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
To oferujemy:
Pełne wdrożenie do pracy i wsparcie
Możliwość rozwoju,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę
Prace w terenie u klienta ( cała polska )
Benefity pracownicze, w tym prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport ( po 3 miesiącach )
Wynagrodzenie uzależnione od wyników.

  • Praca Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 175
    18 202