Sprzedawca działu mięso i wędliny
  • Poznań, ul. Strzeszyńska 63
wielkopolskie, Poznań, ul. Strzeszyńska 63, wielkopolskie, Polska
Chata Polska S.A.
11. 9. 2024

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku. Jesteśmy silną firmą handlową, skupiającą wyłącznie polskich przedsiębiorców.

Zadania:

  • obsługa klienta na stoisku mięsno-wędliniarskim,
  • układanie mięsa i wędlin w ladzie oraz dbanie o atrakcyjną ekspozycję,
  • dbanie o czystość i porządek na stoisku mięsnym.

Oczekujemy:

  • motywacji do pracy i zaangażowania,
  • komunikatywnego języka polskiego,
  • dyspozycyjności - praca w systemie dwuzmianowym (6-21:30),
  • wyrobionej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do zrobienia badań,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub gotowości do nauki.

Oferujemy:

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowy o pracę lub zlecenia,
  • możliwość awansu i rozwoju,
  • możliwość skorzystania z pracowniczego ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego,
  • rabatową kartę zakupową.

  • Praca wielkopolskie
  • Sprzedawca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567