Sprzedawca / Dostawca
  • Bronisze
, Bronisze, mazowieckie, Polska
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bliska współpraca z Klientami oraz sieciami handlowymi w terenie,
  • bezpośrednia obsługa Klientów, budowanie, nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami,
  • sprzedaż produktów na powierzonym terenie w oparciu o vanselling,
  • dbanie o rozwój oraz jakość sprzedaży,
  • przyjęcia, pozyskiwanie oraz realizacja zamówień,
  • wycena zwrotów oraz obsługę reklamacji,
  • pielęgnacja kwiatów oraz dbanie o ekspozycje w pawilonie.

Nasze wymagania

  • otwartość w kontaktach z Klientami, dobrych umiejętności komunikacyjnych,
  • doświadczenie w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami,
  • dobra organizacja pracy,
  • podstawowej znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. "B",
  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + procent od sprzedaży),
  • możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych w swojej branży,
  • pracę u największego polskiego producenta Kwiatów,
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584