Sprzedawca do sklepu z wędlinami - Ursynów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
DPKL
18. 7. 2024

Do sieci sklepów wędliniarskich z wieloletnią tradycją - poszukujemy pracownika na stanowisko Kasjer/Sprzedawca.
Poszukujemy pracowników zainteresowanych stałą, długofalową współpracą.
Miejsce pracy: Warszawa - Ursynów
Czas pracy:
poniedziałek - piątek 6:00 -19:00 (praca zmianowa)
soboty 6:00-16:00 (praca zazwyczaj w co drugą sobotę - odbiór godzin w tygodniu)
niedziele: wolne
Opis stanowiska pracy:
aktywna sprzedaż produktów (wyroby wędliniarskie)
ekspozycja towaru,
dbanie o porządek
Wymagania:
badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
dyspozycyjność do pracy na pełny etat
zaangażowanie, sumienność
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
chęć dłuższej współpracy
Oferujemy:
umowę zlecenie na okres próbny (ze stawką 32 zł - 37 zł brutto/h w zależności od sklepu i doświadczenia)
umowę o pracę po okresie próbnym
stabilne zatrudnienie
pakiety socjalne
bony pracownicze
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”
lub
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zarówno na potrzeby prowadzonej obecnie rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

  • Praca Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584