Sprzedawca do salonu z modą damską MAKALU - umowa zlecenie
  • Żyrardów
Żyrardów, Żyrardów, Mazowieckie, Polska
Makalu Fashion Sp. z o.o. Sp. K.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace pomocnicze - układanie kolekcji

  • Przyjazna obsługa klientek w oparciu o standardy Makalu

  • Dbałość o wizerunek Salonu

  • Obsługa programu komputerowego

WYMAGANIA:

Jeśli:

  • lubisz ludzi,

  • z łatwością nawiązujesz kontakty oraz budujesz pozytywne relacje

  • kochasz modę zaangażowanie i odpowiedzialność to Twoje mocne strony

  • masz gotowość na rozwój umiejętności z zakresu stylizacji i obsługi klientki

  • szukasz pracy dodatkowej lub jesteś studentką

Dołącz do NAS!

OFERUJEMY:
  • Dobrą atmosferę pracy opartą na zespołowych wartościach

  • Rozwój kompetencji osobistych

  • Rozwój w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, VM

  • Praca Żyrardów
  • Sprzedawca Żyrardów
  • Żyrardów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551