Sprzedawca Części Zamiennych, Pracownik Magazynu
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Sobiesław Zasada Automotive
23. 4. 2024

Sieć Dealerska marki Mercedes-Benz - Sobiesław Zasada Automotive - posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz rozbudowaną sieć oddziałów. Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Stale rozwija się, dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta. Salony i serwisy spełniają najwyższe standardy marki Mercedes-Benz.
Więcej ofert pracy znajdziesz na www.zasadaauto.pl/kariera/.
Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania oraz wytrwale dążysz do wyznaczonych celów złóż aplikację.
Chętnie poznamy Cię osobiście!
Miejsce pracy: Brzoza k. Bydgoszczy
Opis stanowiska:
Dobór, zamawianie oraz sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do samochodów dostawczych i ciężarowych marki Mercedes-Benz
Obsługa magazynu części zamiennych
Bezpośrednia obsługa Klientów
Obsługa programów magazynowych i wewnętrznych systemów zgodnie z przyjętymi standardami firmy
Realizacja planu sprzedażowego
Współpraca z działem serwisu
Wymagania:
Wykształcenia minimum średniego, preferowane techniczne
Podstawowej wiedzy z zakresu technicznej budowy pojazdów
Umiejętności nawiązywania kontaktów oraz pracy w zespole
Znajomości programów pakietu MS Office
Znajomości procesów związanych z gospodarką magazynową
Czynnego prawa jazdy kat. B
Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)
Program Rekomendacji Pracowników
Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne
Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
Karta MultiSport
Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy
Atrakcyjny system wynagrodzeń
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV poprzez APLIKUJ.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem danych jest Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 19. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego.

  • Praca Bydgoszcz
  • Sprzedawca Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659