Sprzedawca części zamiennych/ magazynier
  • Małopole
mazowieckie, Małopole, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Jesteś pasjonatem motoryzacji? Poszukujemy dynamicznej osoby z zamiłowaniem do branży motoryzacyjnej, gotowej do pracy jako Sprzedawca Części Zamiennych. Jeśli masz doświadczenie w obsłudze klienta, świetnie radzisz sobie z logistyką magazynową i jesteś gotowy na wyzwania związane z aktywną sprzedażą, to czekamy właśnie na Ciebie!

Lokalizacja: Dąbrówka, okolice Małopola

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub znajomości budowy pojazdów
  • umiejętności korzystania z katalogów części zamiennych
  • dyspozycyjności
  • umiejętności obsługi komputera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę zmianową od poniedziałku do soboty (pon - 08:00-20:00, wt-pt 07:00-15:00, 15:00-22:00, sb 07:00-15:00)
  • wynagrodzenie 4800zł brutto
  • atrakcyjne premie miesięczne (w przedziale 2500-6000zł brutto) oraz kwartalne (do 5000zł brutto) po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • możliwość rozwoju z zakresu sprzedaży

Zadania

  • sprzedaż części zamiennych
  • obsługa warsztatu w zakresie wydawania części zamiennych do napraw
  • przygotowywanie i weryfikacje kosztorysów dotyczących zakupu części zamiennych
  • wystawianie faktur za sprzedane części zamienne
  • rezerwacja/zamawianie części zamiennych w systemie
  • przyjmowanie i wydawanie części – magazyn
  • sprawdzanie i kontrola stanów magazynowych
  • logistyka magazynowa

  • Praca mazowieckie
  • Sprzedawca mazowieckie
  • Sprzedawca Wysokie Mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293