Sprzedawca części zamiennych
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Emtor Spółka z o.o.
11. 9. 2024

Emtor Sp. z o.o., wyłączny przedstawiciel marki Yale®, największa polska prywatna firma w branży transportu wewnętrznego, zatrudni osobę na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • Sprzedaż części i asortymentów do wózków widłowych
  • Monitorowanie dokumentacji sprzedaży
  • Tworzenie ofert systemowych
  • Sprawdzanie stanów magazynowych sprzedanych części do wózków widłowych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość budowy maszyn
  • Komunikatywność, skrupulatność, systematyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od sprzedaży
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

  • Praca Toruń
  • Sprzedawca Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567