Sprzedawca części w kanele e-commerce
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
G&G Auto Lublin Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż oraz profesjonalna obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy w zakresie e-commerce.
  • Podtrzymywanie dobrego wizerunku firmy
  • Fakturowanie i inne czynności administracyjne
  • Obsługa Klienta, budowanie trwałych relacji z Klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta w kanale e-commerce.
  • Znajomość budowy samochodów
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office w stopniu średniozaawansowanym
  • Predyspozycja do pracy w zespole
  • Komunikatywność bezpośrednia jak i telefoniczna
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym (B)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wielozadaniowość
  • Znajomość rynku branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Stabilną pracę w prestiżowej firmie
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Motywacyjny system wynagrodzeń, premie kwartalne i premie roczne
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. e-commerce Lublin
  • Sprzedawca Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544