Sprzedawca części rolniczych
  • Łuków
Łuków, Łuków, lubelskie, Polska
TECH-ROL Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Firma TECH-ROL Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów części  zamiennych do ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych. Posiada swoje placówki na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa klienta w zakresie doboru odpowiednich części zamiennych z oferty firmy,
  • dobór części zamiennych wg. katalogów, programów sprzedażowych oraz dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • w tym zakresie podstawą jest znajomość rodziny ciągników Ursus C-330/C-360/MF-255 oraz maszyn rolniczych z nimi pracującymi w gospodarstwach,
  • w tym zakresie rozszerzeniem i kierunkiem docelowym jest rozpoznanie techniczne i modelowe ciągników Ursus C-385/Zetor i maszyn rolniczych z nimi pracującymi w gospodarstwach,
  • umiejętność rozmowy z klientem w zakresie zrozumienia zapotrzebowania aż po zaproponowanie oferty,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym ułatwieniem i jednocześnie atutem,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu obsługi serwisowej mile widziane (tu doświadczenie z serwisu bądź gospodarstwa),
  • obsługa komputera i umiejętność wyszukiwania w internecie,
  • sumienność oraz zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków,
  • dbałość o wizerunek firmy.

Za co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie 4500 netto (do ręki),
  • pracę w zespole od poniedziałku do piątku na zmiany w godzinach 8-16 lub 9-17 plus wybrane soboty w miesiącu w godz. 8-13 za które przypada dzień wolny w tygodniu,
  • możliwość zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w zgranym i zorganizowanym zespole.

  • Praca Łuków
  • Sprzedawca Łuków
  • Łuków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851