Sprzedawca
  • Poznań
Sprzedawca
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting
12. 10. 2024

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta odpowiedniej osoby na stanowisko:
Sprzedawca
miejsce pracy: Poznań, nr ref. S/10/2024
Zakres obowiązków:
• Obsługa Klientów, doradztwo produktowe (wyroby piekarniczo – cukiernicze)
• Zapewnienie estetycznego i profesjonalnego wyglądu stoiska sprzedażowego
• Dbanie o czystość i porządek na terenie sklepu
• Utrzymywanie sprzętu i urządzeń w czystości i dobrym stanie technicznym
• Odbieranie i kontrola towarów dostarczanych do sklepu
• Dbanie o właściwe magazynowanie produktów
• Ścisła współpraca z zespołem oraz właścicielem
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy
• Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego
• Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Gotowość do pracy w co 2-gi weekend i święta
• Wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie, profesjonalizm w obsłudze
Firma oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Umowa o pracę po okresie próbnym
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) z oznaczeniem nr ref. S/10/2024 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą portalu Lento.