Sprzedawca - Armani - Designer Outlet Warszawa
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Emmeretail Poland sp. z o.o.
7. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
SPRZEDAWCA / STARSZY SPRZEDAWCA
w sklepie Armani w Designer Outlet Warszawa w Piasecznie
OPIS STANOWISKA:
- Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami marki Armani
- Aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie oferowanych produktów
- Utrzymywanie wysokiego standardu prezentacji towarów w sklepie
- Realizacja celów sprzedażowych i dbałość o doświadczenie zakupowe klientów
- Obsługa systemu kasowego, udział w przygotowaniu towaru do sprzedaży
NASZE OCZEKIWANIA:
- Doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność budowania relacji z klientem
- Pasja do mody
- Umiejętność pracy w zespole
- Elastyczność i dostępność do pracy w godzinach otwarcia, w tym w weekendy
- Znajomość obsługi komputera
- Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
OFERUJEMY:
- Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole
- Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
- System premiowy
- Możliwość dołączenia do programu MultiSport po okresie próbnym
- Możliwość rozwoju zawodowego
Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Emmeretail Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Puławska 42E / M20, adres e-mail: @
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli została wyrażona stosowna zgoda w treści aplikacji.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Twoje dane osobowe nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail @ Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • Praca Piaseczno
  • Sprzedawca Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584