Sprzedawca aplikacji
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Tincors Sp. z o.o.
13. 10. 2024

Szukamy dynamicznych i zmotywowanych osób do pracy na stanowisku Sprzedawcy Door-to-Door dla naszej aplikacji Menusso! Menusso to innowacyjna platforma, która pomaga restauracjom zarządzać ich menu oraz komunikacją z gośćmi w prosty i efektywny sposób.

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie klientów z sektora gastronomii (restauracje, kawiarnie, bary) poprzez sprzedaż bezpośrednią.
  • Prezentowanie korzyści płynących z używania aplikacji Menusso.
  • Nawiązywanie kontaktu z właścicielami restauracji i skuteczne przedstawianie im korzyści z wdrożenia naszej aplikacji.
  • Budowanie relacji z właścicielami restauracji i przekonywanie ich do wdrożenia naszej aplikacji.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży door-to-door będzie dużym atutem.
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Zorientowanie na wyniki oraz samodzielność.
  • Pasja do gastronomii i nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie oparte na prowizji – 200 USD za każdą sprzedaną aplikację.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Wsparcie w postaci materiałów promocyjnych oraz szkoleń sprzedażowych.

  • Praca Łódź
  • Sprzedawca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849