Sprzedawca
  • Bielsko-Biała
Sprzedawca
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
UNIKOM S.C
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Sprzedawca

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta zgodnie, ze standardem firmy
  • sprzedaż akcesoriów do telefonów komórkowych
  • skuteczna realizacja założonych planów sprzedażowych
  • dbałość o ekspozycję sklepową i czystość salonu / wyspy

Nasze wymagania

  • wysokiej kultury osobistej
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • komunikatywności
  • znajomości obsługi komputera (Windows, Office)
  • obowiązkowości
  • punktualności
  • sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami

To oferujemy

  • umowę o pracę, która zapewnia minimalne miesięczne wynagrodzenie na poziomie 4050 zł. netto
  • możliwość zdobycia dodatkowej premii uznaniowej za osiągnięcie zadowalających wyników sprzedażowych, nawet do 3000
  • pełne szkolenie w zakresie sprzedaży, oraz znajomości środowiska GSM
  • dodatkowe bonusy za przyjęcia serwisowe i umowy operatorskie
  • przyjazną atmosferę w pracy
- pracę pod okiem fachowców
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • kontakt z nowymi technologiami
  • możliwość współpracy długoterminowej

  • Praca Bielsko-Biała
  • Sprzedawca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836