Sprzedawca
  • Warsaw
Sprzedawca
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Baccata Enterprise Sp. z o.o.
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy;
  • Uśmiech i życzliwe doradztwo;
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy;
  • Sporządzanie zamówień;
  • Przygotowywanie i serwowanie posiłków zgodnie ze standardami firmy;
  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru.
  • Obsługa kasy fiskalnej, krajalnicy i pieca;

WYMAGANIA:
  • punktualność, dyspozycyjność i dokładność

  • dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie

  • orzeczenie lekarza medycyny pracy do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę po wykonaniu badań medycyny pracy (do tego czasu podpisywana jest umowa zlecenie do 2 m-cy)

  • System zmianowy: (5:00-13:00 / 12:30-20:30)

  • Pakiet medyczny

  • Weekendy dodatkowe płatne

  • Korzystne wynagrodzenie + premie.

  • Praca Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584