Sprzedawca
  • Gmina Polanka Wielka
Sprzedawca
Polanka Wielka, Gmina Polanka Wielka, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Sieć Delfin
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis

Sieć Delfin to polski pracodawca z dużym potencjałem rozwojowym. Tworzymy zgrane zespoły na placówkach handlowych. Stawiamy na pozytywne relacje w codziennej pracy. Na każdym kroku dzielimy się wiedzą branżową i dobrymi praktykami.

Dołącz do nas!

Miejsca pracy:Polanka Wielka

Możliwości współpracy:

• sprzedawca na serwisie mięsnym (praca na stałe, uop)

• sprzedawca (praca na stałe, uop)

• pomoc sprzedawcy (praca dodatkowa, uz)

Nasza oferta:

- umowa zlecenie na start ze stawką: 30 zł brutto/h (czas wdrożenia od 1-3 miesięcy)

- umowa o pracę: 4300-4700 zł brutto (w przypadku posiadania doświadczenia oraz chęci zatrudnienia na stałe)

- stawka podstawowa + atrakcyjne premie

- pakiet wdrożeniowy dostosowany do stanowiska + wsparcie dedykowanego opiekuna

- benefity: upominki świąteczne, paczki okolicznościowe, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie

- przyjazna kultura organizacyjna i dbałość o dobrostan pracowników

Zakres obowiązków:

- obsługa klienta i kasy fiskalnej

- dbanie o sklep zgodnie ze standardami sieci Delfin

- utrzymywanie czystości w miejscu pracy

- ekspozycja towarów na sali sprzedaży

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • inicjatywa w działaniu i chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • uczciwość i rzetelność w codziennej pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie: I i II zmiana oraz w weekendy
  • książeczka sanepidowska - warunek konieczny
  • mile widziane osoby z niepełnosprawnością

Dla osób z doświadczeniem w branży spożywczej oferujemy szybką ścieżkę rozwoju i awansu.

Zachęcamy do kontaktu z nami i złożenia CV.

Etapy rekrutacji:

1. Telefoniczny kontakt rekruterki Magdy i krótki wywiad.

2. Spotkanie osobiste z kierownikiem sklepu.

3. Informacja zwrotna dla kandydata: zaproszenie do współpracy lub podziękowanie za udział w rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Polanka Wielka
  • Sprzedawca Polanka Wielka
  • Polanka Wielka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584