Sprzedawca
  • Niemce
Sprzedawca
Niemce, Niemce, Lubelskie, Polska
Handel Obwoźny i Transport Mariusz Staniak
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie mobilnych działań sprzedażowych w wyznaczonych lokalizacjach (takich jak targi, wystawy, miasta i wsie)
  • Przedstaw produkty klientom,
  • odpowiadaj na pytania klientów i obsługuj transakcje sprzedaży na miejscu
  • Aranżuj, zarządzaj i utrzymuj mobilne ekspozycje na stoiskach sprzedaży
  • Zarządzaj zapasami, aby upewnić się, że pojazdy sprzedażowe i stoiska są zaopatrzone w towar
  • Promowanie nowych produktów i działania promocyjne zgodnie z wymaganiami firmy
  • Raportuj codzienny stan sprzedaży i opinie klientów, aby pomóc w optymalizacji strategii sprzedaży

WYMAGANIA:
  • Dobre umiejętności komunikacyjne: potrafisz płynnie komunikować się z różnymi typami klientów
  • Silna świadomość usług i podstawowe umiejętności sprzedażowe
  • Ważne prawo jazdy klasy B (jeśli jest wymagane do prowadzenia pojazdu przeznaczonego do sprzedaży)
  • Możliwość dostosowania się do elastycznych godzin pracy i zadań sprzedażowych w różnych lokalizacjach
  • Pracowity, odpowiedzialny i zdolny do samodzielnej pracy
  • Pierwszeństwo będą mieli kandydaci posiadający doświadczenie w targach, wystawach lub sprzedaży detalicznej

OFERUJEMY:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od sprzedaży
  • Dotacje na transport, zwrot kosztów paliwa zgodnie z trasą lub udostępnienie pojazdów na sprzedaż
  • Elastyczne godziny pracy, zgodne z ustaleniami targowymi i wystawienniczymi
  • Firma zapewnia szkolenia sprzedażowe, które pomagają pracownikom poprawić ich wydajność
  • Dobre możliwości rozwoju kariery, osoby osiągające wybitne wyniki będą miały miejsce na awans
  • Korzystaj ze zniżek w firmie i regularnych programów nagród

  • Praca Niemce
  • Sprzedawca Niemce
  • Niemce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662