Sprzedawca – lada tradycyjna I Aleja Krakowska 24
  • Tarczyn
Tarczyn, Tarczyn, Masovian Voivodeship, Polska
Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)
7. 5. 2024

Miejsce pracy: Janki (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta na sali sprzedaży i ladzie tradycyjnej,
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów,
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru,
  • Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie, jego obrębie oraz na ladzie tradycyjnej.

Nasze wymagania

  • Otwartość na kontakt z Klientami,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej,
  • Zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki,
  • Nastawienie na współpracę,

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy ladzie tradycyjnej (mięsnej).

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Wynagrodzenie podstawowe 5050 zł brutto + system premiowy
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe
  • Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb, w zależności od aktualnych możliwości kadrowych sklepu
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • regularne badania profilaktyczne
  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe

Ponad 3500 sklepów oraz 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, który od 29 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

  • Praca Tarczyn
  • Sprzedawca Tarczyn
  • Tarczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293