Sprzątanie Wrocław|
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
GRUPA DGP
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pracownik porządkowy terenów zewnętrznych

Firma DGP Clean Partner Sp. zo.o zatrudni, osoby do utrzymania terenów zielonych

Wrocław Strzegomska/ Braniborska

OFERUJEMY:

• praca w godzinach rannych 1/2 etatu,

• umowa o pracę

• wynagrodzenie zawsze na czas,

OCZEKUJEMY:

• sprzątanie terenów zewnętrznych, koszenie, odśnieżanie

• dbanie i obsługa powierzonego sprzętu,

• dyspozycyjności

• dokładności wykonywaniu swoich obowiązku

• mile widziane prawo jazdy kat .B

Zachęcamy do aplikowania na powyższa ofertę osoby orzeczeniem o niepełnosprawności, którym dodatkowo proponujemy pakiet socjalny tj.

• zwrot za leki

• zwrot do 200 zł. miesięcznie za dojazd do pracy - własnym pojazdem

• turnusy rehabilitacyjne

Zapraszamy do kontaktu osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

ZADZWOŃ 6-9-4-8-5-2-5-3-0

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567