Sprzątanie w szpitalu - Gryfice
  • Gryfice
sprzątanie w szpitalu - Gryfice
Gryfice, Gryfice, Zachodniopomorskie, Polska
Agnieszka
24. 4. 2024

Jeśli chcesz robić w życiu coś ważnego, mieć satysfakcję z niesienia pomocy innym oraz pracować w stabilnej firmie zapraszamy do kontaktu!
Czekamy właśnie na Ciebie.
Praca w systemie zmianowym w godz. 7-19, 19-7, dwa dni pracy, dwa dni wolne
Zakres obowiązków salowej:
* dbanie o czystość i porządek na terenie szpitala
* sprzątanie i dezynfekcja wszystkich pomieszczeń szpitalnych, ciągów komunikacyjnych, wind i wyposażenia
* uzupełnianie środków higienicznych
* drobne prace pomocowe przy pacjencie
* inne czynności zlecone przez przełożonego
Oczekujemy:
* aktualnej książeczki Sanepidu,
* szczepienia przeciw żółtaczce,
* gotowości do pracy na zmiany 7-19, 19-7
* dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków,
* umiejętności pracy w zespole.
Zapewniamy:
* środki ostrożności, zapewniające pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach,
* wsparcie doświadczonych przełożonych,
* możliwość długotrwałej współpracy,
* jasne warunki pracy.
Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 727 003 748, w godz. 16-20 infolinia 71 711 01 44 lub przesłanie aplikacji z zamieszczoną klauzulą:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Antoniego Słonimskiego 1.

  • Praca Gryfice
  • Gryfice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228