Sprzątanie w magazynie DINO, Bolewicko
  • Miedzichowo
Miedzichowo, Miedzichowo, Wielkopolskie, Polska
Delta Security
16. 4. 2024

DELTA BUSINESS SERVICE Sp. z o.o. sp.k. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:
Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Bolewicko 32, 64-305 Bolewicko (koło Nowego Tomyśla), okolice Poznania
Oferujemy:
- Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – Delta Business Service
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- Praca na 3 zmiany
- Elastyczny grafik
- Możliwość wypracowania dużej ilości godzin
Wymagania:
- Motywacja do pracy
- Gotowność do pracy fizycznej
- Mile widziana książeczka sanepidowska
Obowiązki:
- Sprzątanie hal, magazynów, biur, pomieszczeń socjalnych i toalet w centrum dystrybucyjnym DINO
Osoby zainteresowane proszę o kontakt 666848122 Jolanta

  • Praca Miedzichowo
  • Miedzichowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532