Sprzątanie w firmie produkcyjnej - Olsztyn
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Clar System S.A.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma sprzątająca zatrudni panie do pracy przy utrzymaniu czystości w firmie produkcyjnej.

Miejsce pracy: Olszyn, ul. Leonharda

Praca na 2 zmiany: 6-14 i 14-22, 5 dni w tygodniu - wg harmonogramu (niektóre weekendy pracujące)

Zadania:

  • sprzątanie pomieszczeń socjalnych, sanitarnych, części hal

Oferujemy:

  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • przeszkolenie
  • miłą atmosferę w pracy
  • wsparcie przełożonego

- dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności: możliwość zwrotu kosztów za leki, dojazdy, wczasy, prywatne wizyty u lekarzy specjalistów

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • sumienność
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

  • Praca Olsztyn
  • Pracownicy uczelni w Polsce Olsztyn
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Olsztyn
  • Doradca podatkowy w Polsce Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544