Praca w sprzątaniu dla kobiet i mężczyzn w Młochowie
  • Grodzisk Mazowiecki
Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Firma Pakar
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Młochów
Oferujemy:
-pracę dla kobiet od pon. do piątku w godz. 14 - 22 lub 22 - 6
i dla mężczyzn w godz. 7 - 15 , na umowę zlecenie, z wynagrodzeniem 28,10 zł brutto/godz tj ok 4500zł brutto w zależności od ilości przepracowanych godzin w miesiącu,
-możliwość podpisania umowy o pracę po okresie próbnym,
-profesjonalne narzędzia pracy:
-świetną atmosferę w pracy
Zakres obowiązków:
- kobiety; zamiatanie, przecieranie i opróżnianie koszy,
- mężczyźni: zamiatanie chodników, grabienie i koszenie trawy, inne prace porządkowe w obiekcie.
Oczekujemy:
-dyscypliny pracy,
Zainteresowanych prosimy o aplikację do ogłoszenia bądź telefon na nr 885-651-606
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych publicznych). Dz. Urz., UE L Nr 119, s. 1 w celach realizacji zadań związanych z zatrudnieniem. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w/w celach jest Pakar Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa."

  • Praca Nadarzyn
  • Nadarzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721