Sprzątanie Rybarzowice
  • Buczkowice
Buczkowice, Buczkowice, Śląskie, Polska
ARMA
27. 3. 2024

Firma ARMA , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:
Sprzątaczka biurowa z orzeczeniem o niepełnosprawności:
Rybarzowice praca od 7 do 15 od poniedziałku do piątku
Opis stanowiska:
Utrzymanie czystości biur , pomieszczeń socjalnych ,hal,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- orzeczenie o niepełnosprawności,
Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- zatrudnienie na umowę o pracę , wynagrodzenie 4242 brutto,
-możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych: dofinansowanie do leków co 6 miesięcy, dofinansowanie do okularów 350 zł, dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł, możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia , karty OK SYSTEM ,możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd do pracy,
Kontakt w sprawie pracy rekrutacja od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15
Rekrutacja 7 8 5 5 1 0 3 0 7 kierownik 7 8 5 5 1 4 6 9 5

  • Praca Buczkowice
  • Buczkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714